Strona główna » O firmie
01234
0
Kontakt
  • E-mail:biuro@comfortmat.pl
  • Telefon504 100 103
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 16.00, w soboty 10.00 - 14.00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

O firmie

Firma LLC COMFORT GROUP jest wiodącym producentem samochodowych materiałów do izolacji akustycznej, z powodzeniem działa na rynku Rosji i krajów WNP od ponad blisko 10 lat. Ze względu na wysoką jakość produkty naszej firmy są wysoko cenione przez producentów samochodów i specjalistów od tuningu samochodów.
Po udowodnieniu, że jest wiarygodnym dostawcą produktów, wykorzystując niezmiennie wysoki popyt w Rosji i WNP, firma podjęła strategiczną decyzję o wejściu na rynek światowy. Specjaliści firmy opracowali nową, unikalną linię materiałów izolujących hałas nowej generacji, którą nazwano Comfort Mat.

Materiały COMFORT MAT działają niezawodnie we wszystkich strefach klimatycznych o każdej porze roku. Wyróżniają się szerokim zakresem właściwości akustycznych i zwiększoną trwałością.
Materiały COMFORT MAT bazują na latach doświadczeń naszych instalatorów, podsumowując to, co najlepsze na rynku światowym i krajowym w tej branży, a także najnowsze osiągnięcia naukowe.
Było to możliwe dzięki: najwyższej kontroli jakości na każdym etapie produkcji, modernizacji sprzętu, z udziałem wiodących światowych ekspertów w zakresie automatyzacji linii produkcyjnych, oraz stworzeniu centrum badawczo-rozwojowego wyposażonego w unikalny, precyzyjny niemiecki sprzęt od światowej sławy producentów.
Wysoko wykwalifikowani specjaliści naszej firmy, którzy mają bogate doświadczenie naukowe i produkcyjne, przeprowadzają niezbędne badania fizyczne i mechaniczne oraz przeprowadzają badania właściwości wibroakustycznych materiałów samochodowych, co pozwala nam stale ulepszać nasze produkty.
Przejdź do strony głównej